E-TİCARET PAKETİ YÖNETİM PANELİ

E-ticarette yönetim paneli bütün sitenizin kolayca yönetilip, düzenlenebildiği bir uygulamadır. Yönetim panelinizin esnekliği ve detayları sitenizin bütün özelliklerini kullanabilmenizi sağlar.

ÜRÜN YÖNETİMİ

E-ticaret sayfanızdaki ürünlerinizi yönetebilirsiniz

Kategori Yönetimi

Ürün kategorilerinizi açabilir, kategori bazlı seo çalışması yapabilir, kategorilere slayt tanımı yapabilirsiniz.


Marka Yönetimi

Markalarınızı açabilir, marka bazlı seo çalışması yapabilirsiniz. Marka logolarınızı yükleyebilirsiniz.

Özellik Tanımları

Ürün özellik setlerinizi tanımlayabilir, daha sonra ürün girişlerinde bu özellik gruplarından seçerek tanımlama yapabilirsiniz.

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi birden fazla kategoriye ekleyebilir, renk bazlı ayrı fotoğraf tanımları yapabilirsiniz. Ürün kopyala özelliği ile kolay giriş yapabilirsiniz.

Varyant Setleri

Beden varyantlarınızı gruplar şeklinde oluşturabilirsiniz. Ayakkabı > Bayan Ayakkabı gibi kategorilere ayırabilirsiniz.

Renk Tanımları

Ürün varyantlarınızda tanımlama yapabileceğiniz renk setlerinizi tanımlayabilir, renk kodlarını girebilirsiniz.

SİPARİŞ YÖNETİMİ

Siparişlerinizi yönetebilir, kargo barkod fişlerini ve faturalarınızı yazdırabilirsiniz.

Sipariş Listesi

Sitenizden ve pazaryerlerinden gelen siparişleri takip edebilirsiniz. Durum değişikliği yapabilir, inceleyebilirsiniz.


Pazaryeri Siparişleri

Tüm pazaryerlerinden gelen siparişleriniz tek panelde toplanır. Tüm siparişlerinizin yönetimini tek yerden yapabilirsiniz.

Kargo Entegrasyonu

Siparişlerinizi kargo verildi olarak durumunu değiştirdiğiniz anda kargo firmanıza otomatik olarak bilgilerinizin gider. Kargo takip kodu siparişle otomatik olarak ilişkilendirilir.

Fatura Yazdırma

Siparişlerinizin faturasını fatura formatınıza uygun olarak yazdırabilirsiniz. Pazaryeri siparişleri için kampanya barkodu da otomatik olarak basılır.

Kargo Fişi Yazdırma

Kargo paketlerinizin üzerine yapıştırmanız için sipariş bilgilerinizin ve kampanya barkodlarınızın olduğu bir kargo barkod fişi yazdırabilirsiniz.

Bilgilendirme Mesajları

Sipariş durumu değişikliğinde, müşterinize otomatik olarak bilgilendirme epostaları gönderebilirsiniz.

PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

Pazaryeri entegrasyonları sayesinde N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Epttavm gibi pazaryerlerinde satış yapabilirsiniz.

Ürün aktarımı

Ürünleriniz resimleri, içerik ve pazaryerine özel fiyatıyla birlikte otomatik olarak pazaryerine aktarılır.


Fiyat ve Stok Güncelleme

Fiyat ve stok değişikliklerinde otomatik olarak pazaryerlerinde güncelleme yapılır, pazaryerindeki stok ve fiyat güncellenir.

Pazaryeri Aktif/Pasif

Bazı ürünlerin pazaryerine aktarılmasını istemiyorsanız, ürün bazlı ürünü aktif pasif yapabilirsiniz. Sadece aktif olan ürünler seçtiğiniz pazaryerine aktarılacaktır.

Pazaryerine Özel Fiyat

Her pazaryeri için ayrı fiyat tanımı yapabilirsiniz. N11 için farklı, Gittigidiyor için farklı fiyat tanımlayabilirsiniz. Veya % olarak bir oran belirleyebilirsiniz.

Varyant ve Renk Aktarımı

Ürünlerinizin varyant ve renk bilgileri eksiksiz bir şekilde ürünle birlikte aktarılır. Çok renkli ürünleriniz seçenekli tek ürün olarak pazaryerinde listelenebilir.

Pazaryeri Ürün Soruları

Pazaryerinden gelen ürün soruları yönetim panelinize aktarılır. Tek yerden pazaryeri sorularınızı görebilir, cevaplayabilirsiniz.

Pazaryerine Özel Açıklama

Ürünler için herbir pazaryerine özel açıklama ekleyebilirsiniz. Bu ek tanımlamalar ürün açıklamasına eklenerek pazaryerine aktarılır.

Sipariş Aktarımı

Pazaryerlerinden gelen siparişleriniz otomatik olarak yönetim panelinize aktarılır. Durum değişiklikleri pazaryerine aktarılır, kargo takip numaraları otomatik olarak alınır.

DİĞER ENTEGRASYONLAR

Yönetim panelinizden yapabileceğiniz diğer entegrasyonlar.

Google Analytics

Google analytics ayarlarınızı tanımladıktan sonra, ziyaretçi sayılarınızı yönetim panelinizde takip edebilirsiniz. Kategori, marka ve ürün bazlı ziyaret raporlarınızı alabilirsiniz.


Google Marchant

Ürünlerinizi google marchant ile listelemek için size sunulan otomatik xml dosyasını kullanabilirsiniz.

Facebook Login

Facebook login için api bilgilerinizi yönetim panelinizden tanımladıktan sonra, ziyaretçileriniz facebook üyelikleri ile de kayıt olabilirler.

Instagram Shop

Instagram api bilgilerinizi yönetim panelinizden girdikten, Instagram'dan gelen kullanıcılar özel bir ürün bağlantı sayfası ile kolayca alışveriş yapabilirler.

Pazaryerine Özel Açıklama

Ürünler için herbir pazaryerine özel açıklama ekleyebilirsiniz. Bu ek tanımlamalar ürün açıklamasına eklenerek pazaryerine aktarılır.

Sipariş Aktarımı

Pazaryerlerinden gelen siparişleriniz otomatik olarak yönetim panelinize aktarılır. Durum değişiklikleri pazaryerine aktarılır, kargo takip numaraları otomatik olarak alınır.