E-TİCARET PAKETİ GENEL ÖZELLİKLERİ

Wecart E-Ticaret Yazılımı, daha fazla satış yapmanız için tasarlanmıştır. Wecart E-Ticaret Paketleri sayesinde 1 günde sanal mağazanızı açabilir ve aynı gün ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Uzman kadromuz tarafından verilen ücretsiz destek ile sorularınıza hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.
NextGen Framework

Bir Günde Aktif Sanal Pos

Wecart Ödeme Entegrasyonları ile sadece 1 günde, her işletme sahibi, bürokrasiye takılmadan, sanal pos sahibi olabilir ve müşterilerinden kredi kartı ile ödeme alabilirler. Wecart Ödeme Altyapısı Entegrasyonları, sanal pos ödeme altyapısı alamayan veya henüz almamış olup alternatif olarak ödeme altyapı hizmeti arayışında olan küçük, orta veya büyük ölçekli firmaların , online ödeme kabul etmelerini sağlayan bir hizmettir.

Daha fazla bilgi edinin

Gelişmiş Seo Yönetimi

Wecart E-Ticaret Yazılımı gelişmiş SEO özellikleri taşımaktadır. Bu özellikler sayesinde Google, Bing, Yandex, Yahoo ve diğer popüler arama motorlarında organik sıralamada sitenizin öne çıkması için temel koşulları size sağlar. Meta Etiketler adı verilen anahtar kelimeler, açıklama gibi bölümleri hem ana sayfada hem de tüm ürün ve kategori sayfalarında tanımlayabilirsiniz. Kısaca sistemimiz, her bir sayfa için ayrı ayrı SEO çalışması yapmanıza olanak vermektedir.Parametrik veya özel bilgi girişi de yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Stunning Graphics
NextGen Framework

Hediye Çeki Yönetimi

Bu modül sayesinde, hediye çeklerine başlangıç ve bitiş tarihleri belirleyebilir,minimum alışveriş tutarı, sadece x kategorisindeki veya y kategorisindeki ürünler için geçerli, sadece x markasında geçerli şeklinde TL bazında veya oran bazında hediye çekleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca sadece 1 üyeye 1 kullanımlık,herkese toplamda 3 kullanımlık gibi kurallar da oluşturabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Bayi Yönetimi

Wecart E-Ticaret'in B2B (Şirketten şirkete) ve perakende satışı bir arada yönetebileceğiniz bu modülü, hem perakende hem de toptan satış kanalında profesyonel çözümler arayan işletmeler için tasarlanmıştır. Wecart E-Ticaret Yazılımı tüm ürünlerinize ve siparişlerinize aynı anda hakim olmanızı sağlarken, sitenizin üyelerini ,çapraz iskontolarınızı, bayilerinizi ve bayi gruplarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz işlevler sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi edinin
Stunning Graphics
NextGen Framework

Kargo Takip Sistemi

Müşterilerinizin siparişlerini kargo firmasına ulaştırdığınızda size verilecek olan takip numarasını, yönetim paneli üzerinden sipariş içerisine girebilirsiniz. Müşterileriniz siparişlerini kontrol ettiğinde, siparişin kargoya verildiğini ve kargo takibini siteniz üzerinden yapabilecektir. Kargo takip modülü Yurtiçi–UPS–PTT–MNG ve Aras Kargo firmaları ile çalışmaktadır.

Daha fazla bilgi edinin

Varyantlı Ürün Girişi

Ürün giriş paneli kolay ve kullanışlı yapısı ile ürünlerinizi kolayca girmenizi sağlar. Varyantlı (beden, model) ve renk seçeneği ile ürün girişi yapabilir, farklı varyantlar için stok ve fiyat tanımı yapabilirsiniz. Ayrıca varyant ve renklere özel resimleri tanımlayabilirsiniz. Ürünlere özellik girebilirsiniz.Farklı müşteri ve bayi grupları için ayrı fiyat tanımları yapabilirsiniz. Ürün açıklama bölümünde video ekleyebilirsiniz

Daha fazla bilgi edinin
Stunning Graphics
NextGen Framework

Slayt ve Vitrin Yönetimi

Vitrin modülü sayesinde, çok satanlar, yeni gelenler gibi vitrin bölümlerini kolayca sürükle bırak yöntemi ile sıralayabilir, yeni ürünleri vitrine alabilirsiniz. Ana sayfa üst, sağ, sol, alt gibi farklı alanlar için tek resim veya slayt tanımı yapabilirsiniz. Kategorilere özel slayt tanımı yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin