Özellikler

Wecart E-Ticaret Yazılımını tanıyın ! İhtiyacınıza uygun e-ticaret paketi Wecart'ta. Wecart E-Ticaret Yazılımı ile aynı gün e-ticaret siteniz kullanıma hazır.

Wecart E-Ticaret Yazılımı Özellikleri

WECART E-TİCARET YAZILIMI İLE İHTİYACINIZ OLAN HERŞEYE SAHİP OLUN.

Wecart e-ticaret yazılımı, daha fazla satış yapmanız için tasarlanmıştır. Wecart E-Ticaret Paketleri sayesinde 1 günde sanal mağazanızı açabilir ve aynı gün ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Uzman kadromuz tarafından verilen ücretsiz destek ile sorularınıza hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

E-Ticaret Ürün Listesi
E-Ticaret Ürün Detay Sayfası
E-Ticaret Renk Beden Bazında
E-Ticaret Ürün Açıklama
E-Ticaret Ürün Özellikleri

Gelişmiş Ürün Yönetimi

  • Sınırsız kategori ve alt kategori oluşturabilirsiniz.
  • Excel ürün aktarım robotu sayesinde, var olan ürünler içerisinde güncelleme yapabilir, excel dosyası üzerinden yeni ürün ekleyebilirsiniz.
  • Tedarikçi entegrasyonları sayesinde toplu ürün aktarımı ve güncelleme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.
  • Girilen bir ürünü kopyalayarak, benzer ürünlerin girişini kolaylaştırabilirsiniz.
  • Sınırsız ürün resmi ekleyebilirsiniz.
  • Ürün resimlerini varyant ve renklere göre girebilirsiniz.
  • Ürün fiyatlarına yüzde veya tutar olarak indirim uygulayabilirsiniz.
  • Farklı varyant ve renk gruplarına sahip olan ürünler için farklı stok ve fiyat bilgisi tanımlayabilirsiniz.
  • Ürün içerisinde özel seo tanımı kullanabilir, veya tanımlı parametrik değerleri kaydedebilirsiniz.

Gelişmiş Seo Yönetimi

Wecart E-Ticaret Sistemi gelişmiş SEO özellikleri taşımaktadır. Bu özellikler sayesinde Google, Bing, Yandex, Yahoo ve popular arama motorlarında doğal sıralamada sitenizin öne çıkması için temel koşulları size sağlar.

Meta Name adı verilen anahtar kelimeler, description gibi bölümleri hem ana sayfada hemde tüm ürün ve kategori sayfalarında tanımlayabilirsiniz. Kısaca sistemimiz, her bir sayfa için ayrı ayrı seo çalışması yapmanıza olanak vermektedir.

Effective Web Development Solutions
Hediye Çeki

Hediye Çeki Yönetimi

Bu modül sayesinde, hediye çeklerine başlangıç ve bitiş tarihleri belirleyebilir, minimum alışveriş tutarı, sadece x kategorisinden veya y kategorisindeki ürünler için geçerli, sadece x markasında geçerli şeklinde TL bazında veya oran bazında hediye çekleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca sadece 1 üyeye 1 kullanımlık , herkese ama toplamda 3 kullanımlık gibi kurallar da oluşturabilirsiniz.

Bayi Yönetimi

Wecart E-Ticaret'in B2B (Toptan) ve perakende satışı bir arada yönetebileceğiniz B2B modülü, hem perakende hem de toptan satış kanalında profesyonel çözümler arayan işletmeler için tasarlanmıştır.

Wecart E-Ticaret yazılımı tüm ürünlerinize ve siparişlerinize aynı anda hakim olmanızı sağlarken, hem sitenizin üyelerini hem de bayilerinizi, çapraz iskontolarınızı, bayi gruplarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz işlevler sağlamaktadır.

b2b
kargo

Kargo Takip Sistemi

Müşterilerinizin siparişlerini kargo firmasına ulaştırdığınızda size verilecek olan takip numarasını yönetim paneli üzerinden sipariş içerisine girebilirsiniz. Müşterileriniz siparişlerini control ettiğinde siparişin kargoya verildiğini ve kargo takibini siteniz üzerinden yapabilecektir. Kargo takip modülü Yurtiçi–UPS–PTT–MNG ve Aras Kargo firmaları ile çalışmaktadır.

Online Fatura Yazdırma

Fatura yazdırma modülü herhangi bir muhasebe programına ihtiyaç duymaksızın yönetim panelinden direkt faturayı yazdırabilme olanağı sunmaktadır. E-Ticaret sitenizden gelen siparişlerin faturasını kesmek için artık farklı yazılımlar ile uğraşmayacaksınız.

Wecart E-Ticaret Yazılımı fatura modülü ile fatura tasarım ayarlarınız yapıldıktan hemen sonra gelen siparişlerin faturalarını tek tuşla yönetim paneliniz üzerinden kesebilirsiniz.

Fatura

Hemen Ücretsiz Deneyin!

Wecart E-ticaret Paketlerimizi 30 Gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. | Yönetim Paneli Kullanıcı Adı : demo | Yönetim Paneli Şife : demo