Pazar Entegrasyonları

N11 , Gittigidiyor ve E-PTTAVM API Entegrasyonları ile satış yapabileceğiniz ya da satışlarınızı arttırabileceğiniz alternatif pazarlara giriş imkanı sağlar.

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Wecart ile Pazar Entegrasyonu, ürünlerinizi sadece kendi e-ticaret sitenizde satmak yerine seçtiğiniz online alışveriş sitelerinde mağazalar oluşturur. Bu sayede ürünlerinizi daha çok tanıtma imkanı sağlar ve daha fazla müşteriye ulaşmanıza yardımcı olur. .

Gittigidiyor.com

Gittigidiyor.com ile ürünlerinize sanal mağaza açabilir bu sayede daha fazla müşteri edinerek satış hacminizi arttırabilirsiniz. Wecart yönetim panelini kullanarak gittigidiyor.com üzerinden satış yapabilirsiniz.

N11.com

Wecart XML altyapısı N11 ile uyumlu hale getirilmiş ve Wecart E-Ticaret Yazılımı kullanan müşterilerimizin sitelerindeki ürünleri kolayca N11'de XML üzerinden listeleyebilmesi sağlanmıştır.

Sanal Pazar

Wecart Sanalpazar Entegrasyonu, ürünlerinizi sanalpazar.com da sergilemenizi sağlar. Wecart yönetim panelinizden Sanalpazar Entegrasyonunu başlatarak sanalpazar.com da ürünlerinizi yayınlayabilirsiniz.

ePttAvm.com

Wecart E-Ticaret Paketiniz ile ePttAvm.com  arasında kurulan entegrasyon sayesinde ürünlerinizi yönetim panelimiz üzerinden kolayca listeleyebileceksiniz.

E-Ticaret Temalarımızı İncelediniz mi ?

Tüm Temaları incele