Özel E-Ticaret Yazılımı

Wecart, gelişmiş ve esnek alt yapısı ile özel E-Ticaret Yazılımı ihtiyacınız için yanınızda...

Wecart E-Ticaret Yazılımı Özellikleri

WECART E-TİCARET YAZILIMI İLE İHTİYACINIZ OLAN HERŞEYE SAHİP OLUN.

Wecart E-Ticaret Yazılımı, daha fazla satış yapmanız için tasarlanmıştır. Wecart E-Ticaret Paketleri sayesinde 1 günde sanal mağazanızı açabilir ve aynı gün ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Uzman kadromuz tarafından verilen ücretsiz destek ile sorularınıza hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

Özel E-Ticaret Tasarımı

Özel Tasarım

Size ve ihtiyaçlarınıza özel web ile mobil e-ticaret sitesi tasarımı yapılır. Üstelik bu tasarımlar satış yapacağınız ürünlere son derece uyumlu ve esnek olarak hazırlanır. Masaüstü, tablet ve mobil telefonlarda kullanımı kolay, rahat tasarımlar hazırlanır ve bütün standart testlerden geçirildikten sonra size teslim edilir.

Gelişmiş Özellikler

Wecart E-Ticaret Sistemi gelişmiş özellikler taşımaktadır. Bu özelliklere ek olarak istediğiniz her özellik esnek alt yapımıza eklenerek, testlerden geçirilip kullanımınıza hazır bir hale getirilir. Hazır paketlerde bulamadığınız, sektörünüze veya ürününüze özel her türlü isteğiniz e-ticaret yazılımınıza eklenir.

Gelişmiş E-Ticaret Sistemi
Esnek E-Ticaret Yapısı

Esnek E-ticaret Alt Yapısı

WeCart, esnek e-ticaret alt yapısı sayesinde her türlü değişiklik ve eklemeye açıktır.  Yönetim paneli veya satış sitesinde istediğiniz tüm değişiklik ve ek özellikler kolaylıkla eklenebilir.

Siz sadece hayal ettiklerinizi bize söyleyin yeter. Hiçbir şey imkansız değildir !

Eğitim ve Destek

Projelerinizi hayata geçirme sürecinde ve sonrasında size sınırsız eğitim ve destek sağlanır. Pazarlama, yönetim ve müşteri ilişkileri ile ilgili her türlü eğitim ve destek için devamlı yardımda bulunulur.

Ücretsiz Eğitim ve Destek

Bilgi Almak için Bize Ulaşın

Hayalinizdeki e-ticaret sitesini bize anlatın. Bütün isteklerinizi karşılayan bir e-ticaret sitesinin kolaylığını ve rahatlığını yaşayın..