Ön Satış Bilgilendirme Formu

ÖN SATIŞ BİLGİLENDİRME FORMU

 

1) SATICI FİRMA

Satıcı         : Wecart E-Ticaret – Etken Yazılım Sibel Akyiğit

Adres        : Teknoloji Geliştirme Bölgesi Ek Bina Kat:1 No:101 Elazığ

Telefon     : 0850 333 2544

E-Posta     : mail@wecart.com.tr

Web          : www.wecart.com.tr

 

 

2) ALICIYA AİT BİLGİLER

Tarih                          :

Alıcı                            :

Adres                         :

Telefon                      :

Vergi Dairesi            :

Vergi No                    :

E-Posta                       :

 

3) SÖZLEŞMENİN KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ

Ürün Adı                   : Wecart E-Ticaret Yazılımı Basic Paket

Miktar                       : 1 Adet

Birim Fiyat               : 1250 TL

KDV Dahil Tutar      : 1250 TL

Ödeme Şekli            : Kredi Kartı 3D

 

Yazılım siparişinizi, mesai saatleri içerisinde vermiş olduğunuz takdirde aynı gün içerisinde, mesai saatleri dışında sipariş vermiş olduğunuz takdirde ise ertesi gün Wecart yetkilileri tarafından işleme konulacaktır. Yazılımı kurulumu tamamlandıktan sonra bilgilendirme amaçlı e-posta gönderilecektir.

 

4) GEÇERLİLİK SÜRESİ

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir. Bu günden sonra Satıcı tarafından işbu formda verilen bilgi ve vaatlerle bağlı kalınmadığı ihtar olunur.

İşbu ön bilgilendirme formu, elektronik ortamda Tüketici tarafından okunarak kabul edildikten sonra tüketici sözleşmesi kurulması aşamasına geçilecektir.

 

5) CAYMA HAKKI

06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. Maddesinin 4 no’lu bendinde sayılan sözleşmeler/mal ve hizmetlerde cayma hakkı kullanılamaz.

Yazılım ürünümüz bu kapsamda cayma hakkı dışında kalmaktadır.

 

6) YETKİLİ MAHKEME

 

Tüketici, şikayet ve itirazları konusunda başvurularını, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde tüketicinin mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.

SATICI şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, T.C. Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir. Parasal sınıra ilişkin bilgiler aşağıdadır.

 

01.01.2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere tüketici sorunları hakem heyetlerinin kararlarının bağlayıcı olacağına ilişkin üst veya tüketici mahkemelerinde delil olacağına ilişkin alt parasal sınır 1.191,52 TL, Büyükşehir statüsünde bulunan illerde faaliyet gösteren il hakem heyetlerinin uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin alt parasal sınır 3.110,58 TL’dir.