Ödeme Entegrasyonları

Wecart E-Ticaret Sistemi, Türkiye ve Kıbrısta faaliyet gösteren tüm bankaların sanal pos alt yapılarının tamamı ile entegre olarak çalışmaktadır.

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Wecart tüm yurtiçi sanal pos entegrasyonlarına sahiptir. Bu sanal pos entegrasyonlarına, ister 3D Secure özelliğiyle ister klasik sanal pos özelliğiyle sahip olabilirsiniz. Sanal pos entegrasyonunuzu yönetim ekranlarından yalnızca birkaç saniye içinde tamamlayabilirsiniz.

Wecart E-Ticaret Yazılımı popüler ve yaygın olan fiyat karşılaştırma siteleri ile entegre olmuş durumdadır. Bu özellik sayesinde e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri, hiç uğraşmadan, fiyat karşılaştırma sitelerinde gösterebilirsiniz.

iyzico

Her bir bankaya tek tek başvurmaya gerek kalmadan, haftalarca sanal pos onayı için vakit kaybetmeden 6 bankanın sanal posuna bir günde sahip olabilir, uygun komisyon oranları ile 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. (Maximum, Bonus, Cardfinans, AsyaCard, World, Paraf )

Payu

Her bir bankaya tek tek başvurmaya gerek kalmadan, haftalarca sanal pos onayı için vakit kaybetmeden 7 bankanın sanal posuna bir günde sahip olabilir, uygun komisyon oranları ile 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. (Bonus, World, Axcess, Maximum, Cardfinans, Asyacard, Paraf )

PayPal

Yıllardır bütün dünyada kabul görmüş yaygın ödeme çözümlerinden birisidir. Türkiye 2012 yılında Türkiye ofiisinin açılması ile birlikte PayPal Türkiye’de bulunan hesaplara ödeme yapmaya da başlamıştır. Wecart e-ticaret müşterileri PayPal entegrasyonu ile PayPal müşterilerine de hizmet vermek isteyen e-ticaret girişimcilerine imkan sağlamaktadır.

Paratika

Paratika, Nestpay Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin Sanal POS ürünüdür. Online kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyen firmaların ihtiyacı olan Sanal POS altyapısını, tek tıkla ödeme, tekrarlayan ödeme, fraud kontrolu, tek kanaldan mutabakat şeklinde paket halinde çözüm olarak sunmaktadır.

E-Ticaret Temalarımızı İncelediniz mi ?

Tüm Temaları incele