Muhasebe Entegrasyonu

Ticari paketlerde çıkan veritabanı değişikliklerini yakından takip eden uzman Wecart Ekibi, Wecart Entegre Uygulamasını hızlı bir şekilde güncellemektedir.

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Günümüzde fiyat karşılaştırma siteleri, tüketiciler tarafından büyük ilgi görmektedir.Her gün on binlerce müşteri bu sitelerden en uygun fiyata ürün alabilecekleri e-ticaret sitelerini bularak, ürün satın alımlarını gerçekleştirmektedirler.

Wecart E-Ticaret Yazılımı popüler ve yaygın olan fiyat karşılaştırma siteleri ile entegre olmuş durumdadır. Bu özellik sayesinde e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri, hiç uğraşmadan, fiyat karşılaştırma sitelerinde gösterebilirsiniz.

Emex  Yazılım

Emex Yazılım ERP12 ile entegre olan Wecart E-Ticaret Sistemi stok,cari ve sipariş modülleri arasında bilgi akışı sağlar.

Sentez Yazılım

Sentez Yazılım – Wecart E-Ticaret Paketi ile stok, cari, sipariş modülleri birebir entegre çalışır. Envanter ve fiyat değişimleri saniyeler içerisinde entegre olur.

Logo Yazılım

Logo Tiger ile entegre çalışan Wecart E-Ticaret çözümü, stok, cari, sipariş aynı zamanda banka entegrasyonları ile birebir entegre çalışır. Envanter ve fiyat değişimleri saniyeler bazında entegre olur.

Mikro Yazılım

Mikro Yazılım evinin üretmiş olduğu tüm sql tabanlı muhasebe programları ile stok, cari, sipariş, envanter, fiyat bilgileri Wecarttan mikroya mikrodan Wecart'a saniyeler içinde entegre olur.

Nebim Yazılım

Nebim Yazılım ile Wecart E-Ticaret Sistemi; cari, stok ve sipariş modülleri ile entegre olarak çalışabilmektedir.

Vega Yazılım

Kullanıcılar aradığı ürünü online bir mağazada bulamazlarsa, sitede fiziki mağazaları da arama özelliği bulunuyorsa bununla birlikte semte göre ürün aramasıda yapılabilir. Wecart E-Ticaret Yazılımı içerisindeki ürünleri alisverisrobotu.com da listeleyebilmeniz için sadece birkaç dakika ayırmanız yeterlidir

E-Ticaret Temalarımızı İncelediniz mi ?

Tüm Temaları incele