Kargo Entegrasyonları

İşlerinizin aksamadan, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için Wecart Lojistik Entegrasyonu modülünü kullanabilirsiniz.

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Standart Kargo Entegrasyonu

Her sipariş için ayrı kargo takip numarası girmenize olanak sağlar. İlgili kargo takip numarası ile müşterileriniz de kargosunun nerede olduğunu takip edebilir. Kargo takip işlemlerini ve kargo entegrasyonları size sevkiyat süreçlerinizde zaman kazandırır. Standart Kargo entegrasyonları YURTİÇİ Kargo, ARAS Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo, Sürat KARGO ile çalışmaktadır.

Gelişmiş Kargo Entegrasyonu

Wecart E-ticaret yazılımını kullanan büyük ölçekli e-ticaret siteleri, işlerinin aksamadan, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için Wecart Lojistik Entegrasyonu modülünü kullanmaktadırlar. Tamamen profesyoneller için hazırlanmış olan bu modül, aşağıdaki firmaların web servis sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

Kargo Entegrasyonu
Onaylanmış ve kargoya gitmeye hazır olan siparişlerin bilgileri, satış faturaları yazdırıldığı esnada ilgili kargo firmasına web üzerinden otomatik olarak gönderilir.
E-ticaret müşterilerimizin faturaları üzerinde tanıma barkodu bulunmaktadır. Kargoya gönderilen bilgiler bu barkod ile eşleştirilerek kargo firması tarafından sistemde tanınırlar ve taşıma barkodu basılır. E-ticaret sitesinin tanıma barkodu basmasına gerek kalmaz.
Kargo firması tarafından teslim alınan siparişler transfer merkezine nakledildiğinde sistem otomatik olarak gönderilen kargo bilgilerini siparişlerinize işler ve müşterilerinize sms veya eposta yolu ile bilgiler gönderilir.
Müşteriler site üzerinden siparişlerin kargo durumunu sorgulayabilmekte, bunun için kargo numarası girmelerine gerek kalmamaktadır.

E-Ticaret Temalarımızı İncelediniz mi ?

Tüm Temaları incele