Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Fiyat Karşılaştırma Siteleri, E-Ticaret sitenizde yer alan ürünleri, diğer e-ticaret sitelerinin ürünleri ile karşılaştırarak, fiyat sıralamasına göre listelemektedir.

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Fiyat Karşılaştırma Siteleri, son zamanlarda tüketiciler tarafından büyük ilgi görmektedir. Her gün milyonlarca müşteri bu sitelerden ürün alabilecekleri e-ticaret sitelerini bularak en uygun fiyata satın alımlarını gerçekleştirmektedir.

Wecart E-Ticaret Yazılımı popüler ve yaygın olan fiyat karşılaştırma siteleri ile entegre olmuş durumdadır. Bu özellik sayesinde e-ticaret sitenizde yer alan ürünleri, hiç uğraşmadan fiyat karşılaştırma sitelerinde gösterebilir, böylelikle daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Akakce.com

Türkiye ‘ nin ilk fiyat karşılaştırma sitesi olarak kurulan Akakce.com aylık ortalama 3 milyon tekil kulanıcıya fiyat karşılaştırması yapıyor. Wecart E-Ticaret Yazılımı içerisindeki ürünleri akakce.com üzerinde listeyebilmeniz için sadece bir kaç dakika ayırmanız gerekiyor.

Bilio.com

Bilio.com e-ticaret sitesinin güvenilirliğini, ürünlerin detaylı özelliklerini ve önceki müşteriler tarafından yazılmış ürün yorumlarını kullanıcılarıyla paylaşmaktadır. Wecart E-ticaret Yazılımı içerisindeki ürünleri Bilio.com da listeleyebilmeniz için sadece bir kaç dakika ayırmanız yeterlidir.

Cimri.com

Ürünlerin e-ticaret sitelerindeki güncel fiyatlarını, fiyat geçmişlerini, açıklamalarını, teknik özelliklerini, resimlerini, videolarını , kullanıcı yorumlarını, aradığınız ürünlere benzer diğer ürünleri, yeni ve popüler ürünleri bir arada sunuyor. Wecart E-Ticaret Yazılımı içerisindeki ürünleri cimri.com da listeleyebilmeniz için sadece bir kaç dakika ayırmanız yeterlidir.

Efiyat.com

Karşılaştırma alanında, marka reklamlarından ziyade, gerçek kullanıcılardan gelen tavsiyelere güvenen birçok internet kullanıcısının ilk başvurduğu adreslerden biri durumundadır. Wecart E-Ticaret Yazılımı içerisindeki ürünleri efiyat.com da listeleyebilmeniz için sadece bir kaç dakika ayırmanız yeterlidir.

Alisverisrobotu.com

Kullanıcılar aradığı ürünü online bir mağazada bulamazlarsa, fiziki mağazaları da arama şansına eriştikleri sitede ayrıca semte göre ürün arama özelliği de mevcut. Wecart E-ticaret Yazılımı içerisindeki ürünleri alisverisrobotu.com da listeleyebilmeniz için sadece birkaç dakika ayırmanız yeterlidir

E-Ticaret Temalarımızı İncelediniz mi ?

Tüm Temaları incele