Özel E-ticaret Yazılımı

Wecart, gelişmiş ve esnek alt yapısı ile özel e-ticaret yazılımı ihtiyacınız için yanınızda...

Wecart E-Ticaret Yazılımı Özellikleri
 
Özel E-Ticaret Tasarımı

E-Ticaret Tasarımı Nedir ?

E-Ticaret Tasarımı, kurumsal kimliğinizin web üzerinden tanıtılması ve ürünlerinizin online mecralardan satışa sunulması için yapılan web sitesi düzenlemeleridir. Wecart E-Ticaret Yazılımı ile istekleriniz doğrultusunda size özel web ve mobil e-ticaret sitesi tasarımları yapılır. Masaüstü, tablet ve mobil telefonlarda rahatlıkla kullanılabilecek esneklikte ve uyumda tasarımlar hazırlanır. Bütün standart testlerden geçirildikten sonra size teslim edilir.
Ayrıca bütçenize uygun farklı paketlerimizi de tercih edebilirsiniz.

Standart Tasarım Paketi

Standart tasarımlarımız üzerinden 1 adet Logo, 5 adet banner slayt tasarımı ve arayüz (butonlar, başlıklar, ürün blokları vs.) renk değişikliği yapılır. Yapılan tasarımlar uygulanarak hazır bir şekilde size teslim edilir.

Paket Fiyatı : 600 TL

Özel Tasarım Paketi

Standart tasarımlarımız üzerinden 2 adet Logo, 10 adet banner slayt tasarımı ve arayüz tasarımı ve renk çalışması (butonlar, başlıklar, ürün blokları vs.) yapılır. Yapılan tasarımlar uygulanarak hazır bir şekilde size teslim edilir.

Paket Fiyatı : 900 TL

Gold Tasarım Paketi

Size özel responsive bir tasarım yapılır. Tablet, telefon, masaüstü bütün araçlarda kullanılabilecek şekilde kodlaması yapılır. Ayrıca 3 adet Logo, 10 adet banner slayt tasarımı yapılır. Yapılan tasarımlar uygulanarak hazır bir şekilde size teslim edilir.

Ekstra olarak facebook, twitter için kapak dosyalarınız ve profil logolarınız hazırlanıp yüklenir.

Paket Fiyatı : 1.300 TL

Bilgi Almak için Bize Ulaşın

Hayalinizdeki e-ticaret sitesini bize anlatın. Bütün isteklerinizi karşılayan bir e-ticaret sitesinin kolaylığını ve rahatlığını yaşayın..