E-Ticaret Yönetim Paneli

E-Ticaret yönetim panelimizi bu sayfada inceleyebilirsiniz. İnternete kolay bir şekilde ürünlerinizi yerleştirin ve siparişleri saymaya başlayın.

E-Ticaret Yönetim Paneli-1

Wecart E-Ticaret Ürün Liste Sayfası

Bu sayfa Yönetim Paneli > Ürünler > Ürün Yönetimi menüsüne tıkladığınızda karşımıza çıkan "Ürün Liste" sayfasıdır. 

Sayfanın üst kısmında bulunan filtreleme paneli sayesinde ürünlerinize daha kolay erişebiliyorsunuz. Farklı arama çeşitleri mevcuttur. (Ürün adına, markasına, kategorisine, fiyatına göre arama vb..)

Ürün listesinin üst kısmında bulunan butonlar sayesinde, toplu bir şekilde, pasif hale getirme, kopyalama ve silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün listesi içerisindeki butonlar sayesinde ürün düzeltme, silme, pasif etme ve kopyalama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret Yönetim Paneli-2

Wecart E-Ticaret Ürün Tanımlama Sayfası

Bu sayfa Yönetim Paneli > Ürünler > Ürün Yönetimi > Ürün Düzelt menüsüne tıkladığınızda karşımıza çıkan "Ürün Detay" sayfasıdır. E-Ticaret Sitemizde yayınladığımız ürünleri bu sayfa üzerinden tanımlıyor ve düzeltiyoruz.

Sayfanın üst kısmında bulunan sekmeler sayesinde ürünün tüm özelliklerini kolay bir şekilde yayınlayabiliriz.  İlk sekmede ürünümüzün temel bilgilerini ( Ürün Adı, Kategori, Marka, Piyasa Fiyatı, Satış Fiyatı, K.D.V. Değeri vs.) tanımlıyoruz.

Seçtiğimiz kategoriye göre ürünümüzün standart bir ürün mü, yoksa renk veya beden kullanan bir ürün mü olduğu otomatik olarak sistem tarafından tanımlanıyor. Manuel olarak da işlem yapabiliyorsunuz.

E-Ticaret Yönetim Paneli-3

Wecart E-Ticaret Seçenekli Ürün (Renk-Beden)

Bu sayfa Yönetim Paneli > Ürünler > Ürün Yönetimi > Ürün Düzelt > Stok Durumu menüsüne tıkladığınızda karşımıza çıkan "Ürün Detay Renk Beden" sayfasıdır. 

Ürünlerinize ister renk, ister beden ya da hem renk hem beden seçeneğini kolayca tanımlayabilirsiniz. Renk veya beden bazında farklı fiyat ve stok girişi yapabilirsiniz. 

Ayrıca bu ekran üzerinden sınırsız sayıda renk ve beden girişi yapabilirsiniz.

E-Ticaret Yönetim Paneli-4

Wecart E-Ticaret Ürün Açıklama ve Resim Girişi

Bu sayfa Yönetim Paneli > Ürünler > Ürün Yönetimi > Ürün Düzelt > Ürün Detay menüsüne tıkladığınızda karşımıza çıkan "Ürün Detay Açıklama" sayfasıdır. Müşterilerin görmesini istediğiniz açıklamaları bu bölümde tanımlıyorsunuz.

Ürün Açıklama sayfasında, dilediğiniz bilgi girişini gerçekleştirebilirsiniz. Office Word kullanır gibi rahat bir şekilde metinleri düzenleyebilir, açıklamalarınıza resim ve video ekleyebilirsiniz. Ayrıca youtube üzerinden direk video araması yaparak hiç bir koda gerek kalmadan videoyu açıklamaya ekleyebilirsiniz.

Ürünlere renk ve boyut bazında sınırsız resim ekleyebilirsiniz. Böylelikle müşterileriniz ürün seçeneklerinden ilgili ürünün renk seçeneğini veya boyut seçeneğini değiştirdiğinde o seçeneğe ait resim gösterilecektir.

E-Ticaret Yönetim Paneli-5

Wecart E-Ticaret Detaylı Ürün Özellikleri

Bu sayfa E-Ticaret Yönetim Paneli > Ürünler > Ürün Yönetimi > Ürün Düzelt > Ürün Özellikleri menüsüne tıkladığınızda karşımıza çıkan "Ürün Özellikleri" sayfasıdır.

Müşterilerinize çok fazla sayıda ürün sunduğunuz durumlarda, müşterilerinizin aradığı ürüne daha kolay bir şekilde ulaşması için, müşterilerinize filtreleme seçeneği sunabilirsiniz.

Filtrede kullanılacak özellikleri kategori veya ürün bazında düzenleyebilirsiniz. Üründe seçtiğiniz özellikler sayesinde, örneğin müşteriniz deri kordonlu oval bir saat almak istiyorsa elinizdeki ürünlere daha hızlı bir şekilde ulaşacaktır.

E-Ticaret Yönetim Paneli-6

Wecart E-Ticaret Detaylı Fiyat Girişi

Bu sayfa Yönetim Paneli > Ürünler > Ürün Yönetimi > Ürün Düzelt > Fiyatlar menüsüne tıkladığınızda karşımıza çıkan "Detaylı Ürün Fiyatı" sayfasıdır.

Ürünlerinize birden fazla fiyat tanımı yapabilir, bayilerinize ve müşterilerinize farklı bir şekilde fiyat sunabilirsiniz.Yine bu ekran üzerinden yüzde veya tutar bazında ürünlerinize indirim uygulayabilirsiniz.